trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 11:33 | |
Stodůlky | 11:35 | |
Luka | 11:36 | |
Lužiny | 11:38 | |
Hůrka | 11:39 | |
Nové Butovice | 11:41 | |
Jinonice | 11:43 | |
Radlická | 11:45 | |
Smíchovské nádraží | 11:47 | |
Anděl | 11:49 | |
Karlovo náměstí | 11:51 | |
Národní třída | 11:53 | |
Můstek - B | 11:54 | |
Náměstí Republiky | 11:55 | |
Florenc - B | 11:57 | |
Křižíkova | 11:58 | |
Invalidovna | 12:00 | |
Palmovka | 12:02 | |
Českomoravská | 12:04 | |
Vysočanská | 12:05 | |
Kolbenova | 12:07 | |
Hloubětín | 12:09 | |
Rajská zahrada | 12:11 | |
Černý Most | 12:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost