trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 17:10 | |
Rajská zahrada | 17:12 | |
Hloubětín | 17:14 | |
Kolbenova | 17:16 | |
Vysočanská | 17:18 | |
Českomoravská | 17:19 | |
Palmovka | 17:21 | |
Invalidovna | 17:23 | |
Křižíkova | 17:25 | |
Florenc - B | 17:26 | |
Náměstí Republiky | 17:28 | |
Můstek - B | 17:29 | |
Národní třída | 17:31 | |
Karlovo náměstí | 17:32 | |
Anděl | 17:34 | |
Smíchovské nádraží | 17:36 | |
Radlická | 17:39 | |
Jinonice | 17:41 | |
Nové Butovice | 17:43 | |
Hůrka | 17:44 | |
Lužiny | 17:46 | |
Luka | 17:47 | |
Stodůlky | 17:49 | |
Zličín | 17:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost