trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 11:55 | |
Stodůlky | 11:57 | |
Luka | 11:59 | |
Lužiny | 12:00 | |
Hůrka | 12:02 | |
Nové Butovice | 12:03 | |
Jinonice | 12:05 | |
Radlická | 12:07 | |
Smíchovské nádraží | 12:10 | |
Anděl | 12:12 | |
Karlovo náměstí | 12:14 | |
Národní třída | 12:15 | |
Můstek - B | 12:16 | |
Náměstí Republiky | 12:18 | |
Florenc - B | 12:19 | |
Křižíkova | 12:21 | |
Invalidovna | 12:23 | |
Palmovka | 12:24 | |
Českomoravská | 12:26 | |
Vysočanská | 12:28 | |
Kolbenova | 12:30 | |
Hloubětín | 12:32 | |
Rajská zahrada | 12:34 | |
Černý Most | 12:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost