trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Březiněveská | 23:51 | |
Kobylisy | 23:52 | |
Ke Stírce | 23:53 | |
Okrouhlická | 23:54 | |
Vychovatelna | 23:55 | |
Bulovka | 23:56 | |
Vosmíkových | 23:57 | |
U Kříže | 23:58 | |
Libeňský zámek | 23:59 | |
Divadlo pod Palmovkou | 24:00 | |
Palmovka | 24:02 | |
Invalidovna | 24:04 | |
Urxova | 24:05 | |
Křižíkova | 24:06 | |
Karlínské náměstí | 24:07 | |
Florenc | 24:09 | |
Bílá labuť | 24:10 | |
Masarykovo nádraží | 24:11 | |
Jindřišská | 24:13 | |
Václavské náměstí | 24:15 | |
Vodičkova | 24:16 | |
Lazarská | 24:17 | |
Karlovo náměstí | 24:19 | |
Moráň | 24:20 | |
Palackého náměstí | 24:21 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 24:22 | |
Výtoň | 24:23 | |
Výtoň | 24:24 | |
Albertov | 24:25 | |
Ostrčilovo náměstí | 24:26 | |
Svatoplukova | 24:28 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 24:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost