trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 05:50 | |
Stodůlky | 05:52 | |
Luka | 05:54 | |
Lužiny | 05:55 | |
Hůrka | 05:57 | |
Nové Butovice | 05:58 | |
Jinonice | 06:00 | |
Radlická | 06:02 | |
Smíchovské nádraží | 06:05 | |
Anděl | 06:07 | |
Karlovo náměstí | 06:09 | |
Národní třída | 06:10 | |
Můstek - B | 06:11 | |
Náměstí Republiky | 06:13 | |
Florenc - B | 06:14 | |
Křižíkova | 06:16 | |
Invalidovna | 06:18 | |
Palmovka | 06:19 | |
Českomoravská | 06:21 | |
Vysočanská | 06:23 | |
Kolbenova | 06:25 | |
Hloubětín | 06:27 | |
Rajská zahrada | 06:29 | |
Černý Most | 06:31 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost