jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
2
Prašný most - Sídliště Petřiny
trasa
zastávka
čas
Prašný most
05:56
vystoupit »
Vozovna Střešovice
05:58
vystoupit »
Sibeliova
06:00
vystoupit »
Ořechovka
06:01
vystoupit »
Baterie
06:02
vystoupit »
Vojenská nemocnice
06:04
vystoupit »
Větrník
06:05
vystoupit »
Petřiny
06:06
vystoupit »
Sídliště Petřiny
06:19
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.