trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 15:04 | |
Rajská zahrada | 15:06 | |
Hloubětín | 15:08 | |
Kolbenova | 15:10 | |
Vysočanská | 15:12 | |
Českomoravská | 15:13 | |
Palmovka | 15:15 | |
Invalidovna | 15:17 | |
Křižíkova | 15:19 | |
Florenc - B | 15:20 | |
Náměstí Republiky | 15:22 | |
Můstek - B | 15:23 | |
Národní třída | 15:25 | |
Karlovo náměstí | 15:26 | |
Anděl | 15:28 | |
Smíchovské nádraží | 15:30 | |
Radlická | 15:33 | |
Jinonice | 15:35 | |
Nové Butovice | 15:37 | |
Hůrka | 15:38 | |
Lužiny | 15:40 | |
Luka | 15:41 | |
Stodůlky | 15:43 | |
Zličín | 15:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost