trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 13:32 | |
Rajská zahrada | 13:34 | |
Hloubětín | 13:36 | |
Kolbenova | 13:38 | |
Vysočanská | 13:40 | |
Českomoravská | 13:42 | |
Palmovka | 13:44 | |
Invalidovna | 13:45 | |
Křižíkova | 13:47 | |
Florenc - B | 13:49 | |
Náměstí Republiky | 13:50 | |
Můstek - B | 13:52 | |
Národní třída | 13:53 | |
Karlovo náměstí | 13:54 | |
Anděl | 13:56 | |
Smíchovské nádraží | 13:58 | |
Radlická | 14:01 | |
Jinonice | 14:03 | |
Nové Butovice | 14:05 | |
Hůrka | 14:07 | |
Lužiny | 14:08 | |
Luka | 14:10 | |
Stodůlky | 14:11 | |
Zličín | 14:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost