trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Petřiny | 15:21 | |
Petřiny | 15:22 | |
Větrník | 15:23 | |
Vojenská nemocnice | 15:24 | |
Baterie | 15:26 | |
Ořechovka | 15:27 | |
Sibeliova | 15:28 | |
Vozovna Střešovice | 15:29 | |
Prašný most | 15:31 | |
Hradčanská | 15:33 | |
Chotkovy sady | 15:35 | |
Malostranská | 15:38 | |
Staroměstská | 15:40 | |
Karlovy lázně | 15:41 | |
Národní divadlo | 15:44 | |
Národní třída | 15:46 | |
Karlovo náměstí | 15:48 | |
Moráň | 15:49 | |
Palackého náměstí | 15:51 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 15:52 | |
Výtoň | 15:53 | |
Podolská vodárna | 15:57 | |
Kublov | 15:58 | |
Dvorce | 16:00 | |
Přístaviště | 16:02 | |
Pobřežní cesta | 16:03 | |
Nádraží Braník | 16:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost