trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 11:18 | |
Stodůlky | 11:20 | |
Luka | 11:21 | |
Lužiny | 11:23 | |
Hůrka | 11:24 | |
Nové Butovice | 11:26 | |
Jinonice | 11:28 | |
Radlická | 11:30 | |
Smíchovské nádraží | 11:32 | |
Anděl | 11:34 | |
Karlovo náměstí | 11:36 | |
Národní třída | 11:38 | |
Můstek - B | 11:39 | |
Náměstí Republiky | 11:40 | |
Florenc - B | 11:42 | |
Křižíkova | 11:43 | |
Invalidovna | 11:45 | |
Palmovka | 11:47 | |
Českomoravská | 11:49 | |
Vysočanská | 11:50 | |
Kolbenova | 11:52 | |
Hloubětín | 11:54 | |
Rajská zahrada | 11:56 | |
Černý Most | 11:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost