trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 10:40 | |
Rajská zahrada | 10:42 | |
Hloubětín | 10:44 | |
Kolbenova | 10:46 | |
Vysočanská | 10:48 | |
Českomoravská | 10:49 | |
Palmovka | 10:51 | |
Invalidovna | 10:53 | |
Křižíkova | 10:55 | |
Florenc - B | 10:56 | |
Náměstí Republiky | 10:58 | |
Můstek - B | 10:59 | |
Národní třída | 11:01 | |
Karlovo náměstí | 11:02 | |
Anděl | 11:04 | |
Smíchovské nádraží | 11:06 | |
Radlická | 11:09 | |
Jinonice | 11:11 | |
Nové Butovice | 11:13 | |
Hůrka | 11:14 | |
Lužiny | 11:16 | |
Luka | 11:17 | |
Stodůlky | 11:19 | |
Zličín | 11:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost