trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 07:35 | |
Rajská zahrada | 07:37 | |
Hloubětín | 07:39 | |
Kolbenova | 07:41 | |
Vysočanská | 07:43 | |
Českomoravská | 07:44 | |
Palmovka | 07:46 | |
Invalidovna | 07:48 | |
Křižíkova | 07:50 | |
Florenc - B | 07:51 | |
Náměstí Republiky | 07:53 | |
Můstek - B | 07:54 | |
Národní třída | 07:56 | |
Karlovo náměstí | 07:57 | |
Anděl | 07:59 | |
Smíchovské nádraží | 08:01 | |
Radlická | 08:04 | |
Jinonice | 08:06 | |
Nové Butovice | 08:08 | |
Hůrka | 08:09 | |
Lužiny | 08:11 | |
Luka | 08:12 | |
Stodůlky | 08:14 | |
Zličín | 08:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost