trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 22:20 | |
Stodůlky | 22:22 | |
Luka | 22:24 | |
Lužiny | 22:25 | |
Hůrka | 22:27 | |
Nové Butovice | 22:28 | |
Jinonice | 22:30 | |
Radlická | 22:32 | |
Smíchovské nádraží | 22:35 | |
Anděl | 22:37 | |
Karlovo náměstí | 22:39 | |
Národní třída | 22:40 | |
Můstek - B | 22:41 | |
Náměstí Republiky | 22:43 | |
Florenc - B | 22:44 | |
Křižíkova | 22:46 | |
Invalidovna | 22:48 | |
Palmovka | 22:49 | |
Českomoravská | 22:51 | |
Vysočanská | 22:53 | |
Kolbenova | 22:55 | |
Hloubětín | 22:57 | |
Rajská zahrada | 22:59 | |
Černý Most | 23:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost