trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 14:02 | |
Rajská zahrada | 14:04 | |
Hloubětín | 14:06 | |
Kolbenova | 14:08 | |
Vysočanská | 14:10 | |
Českomoravská | 14:12 | |
Palmovka | 14:14 | |
Invalidovna | 14:15 | |
Křižíkova | 14:17 | |
Florenc - B | 14:19 | |
Náměstí Republiky | 14:20 | |
Můstek - B | 14:22 | |
Národní třída | 14:23 | |
Karlovo náměstí | 14:24 | |
Anděl | 14:26 | |
Smíchovské nádraží | 14:28 | |
Radlická | 14:31 | |
Jinonice | 14:33 | |
Nové Butovice | 14:35 | |
Hůrka | 14:37 | |
Lužiny | 14:38 | |
Luka | 14:40 | |
Stodůlky | 14:41 | |
Zličín | 14:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost