trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vypich | 11:45 | |
Říčanova | 11:46 | |
Břevnovský klášter | 11:47 | |
U Kaštanu | 11:48 | |
Drinopol | 11:49 | |
Marjánka | 11:50 | |
Malovanka | 11:52 | |
Pohořelec | 11:54 | |
Brusnice | 11:55 | |
Pražský hrad | 11:56 | |
Královský letohrádek | 11:57 | |
Malostranská | 12:01 | |
Malostranské náměstí | 12:03 | |
Hellichova | 12:04 | |
Újezd | 12:06 | |
Národní divadlo | 12:09 | |
Národní třída | 12:11 | |
Karlovo náměstí | 12:13 | |
Štěpánská | 12:15 | |
I. P. Pavlova | 12:18 | |
Náměstí Míru | 12:20 | |
Jana Masaryka | 12:22 | |
Krymská | 12:23 | |
Ruská | 12:24 | |
Vršovické náměstí | 12:26 | |
Čechovo náměstí | 12:27 | |
Koh-i-noor | 12:29 | |
Slavia | 12:31 | |
Kubánské náměstí | 12:32 | |
Průběžná | 12:34 | |
Na Hroudě | 12:37 | |
Nádraží Strašnice | 12:38 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost