trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nad Džbánem | 05:49 | |
Nádraží Veleslavín | 05:50 | |
Červený Vrch | 05:51 | |
Sídliště Červený Vrch | 05:52 | |
Bořislavka | 05:53 | |
Na Pískách | 05:54 | |
Hadovka | 05:55 | |
Thákurova | 05:57 | |
Dejvická | 05:59 | |
Vítězné náměstí | 06:00 | |
Prašný most | 06:02 | |
Brusnice | 06:04 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost