trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 10:36 | |
Malý Břevnov | 10:37 | |
Obora Hvězda | 10:38 | |
Vypich | 10:40 | |
Říčanova | 10:41 | |
Břevnovský klášter | 10:42 | |
U Kaštanu | 10:43 | |
Drinopol | 10:44 | |
Marjánka | 10:45 | |
Malovanka | 10:47 | |
Pohořelec | 10:49 | |
Brusnice | 10:50 | |
Pražský hrad | 10:51 | |
Královský letohrádek | 10:52 | |
Malostranská | 10:56 | |
Malostranské náměstí | 10:58 | |
Hellichova | 10:59 | |
Újezd | 11:01 | |
Národní divadlo | 11:04 | |
Národní třída | 11:06 | |
Karlovo náměstí | 11:08 | |
Štěpánská | 11:10 | |
I. P. Pavlova | 11:13 | |
Náměstí Míru | 11:15 | |
Jana Masaryka | 11:17 | |
Krymská | 11:18 | |
Ruská | 11:19 | |
Vršovické náměstí | 11:21 | |
Čechovo náměstí | 11:22 | |
Koh-i-noor | 11:24 | |
Slavia | 11:26 | |
Kubánské náměstí | 11:27 | |
Průběžná | 11:29 | |
Na Hroudě | 11:32 | |
Nádraží Strašnice | 11:33 | |
Radošovická | 11:34 | |
Dubečská | 11:35 | |
Na Padesátém | 11:36 | |
Zahradní Město | 11:37 | |
Sídliště Zahradní Město | 11:38 | |
Obchodní centrum Hostivař | 11:39 | |
Na Groši | 11:40 | |
Hostivařská | 11:42 | |
Nádraží Hostivař | 12:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost