trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 14:52 | |
Rajská zahrada | 14:54 | |
Hloubětín | 14:56 | |
Kolbenova | 14:58 | |
Vysočanská | 15:00 | |
Českomoravská | 15:01 | |
Palmovka | 15:03 | |
Invalidovna | 15:05 | |
Křižíkova | 15:07 | |
Florenc - B | 15:08 | |
Náměstí Republiky | 15:10 | |
Můstek - B | 15:11 | |
Národní třída | 15:13 | |
Karlovo náměstí | 15:14 | |
Anděl | 15:16 | |
Smíchovské nádraží | 15:18 | |
Radlická | 15:21 | |
Jinonice | 15:23 | |
Nové Butovice | 15:25 | |
Hůrka | 15:26 | |
Lužiny | 15:28 | |
Luka | 15:29 | |
Stodůlky | 15:31 | |
Zličín | 15:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost