trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 13:17 | |
Rajská zahrada | 13:19 | |
Hloubětín | 13:21 | |
Kolbenova | 13:23 | |
Vysočanská | 13:25 | |
Českomoravská | 13:27 | |
Palmovka | 13:29 | |
Invalidovna | 13:30 | |
Křižíkova | 13:32 | |
Florenc - B | 13:34 | |
Náměstí Republiky | 13:35 | |
Můstek - B | 13:37 | |
Národní třída | 13:38 | |
Karlovo náměstí | 13:39 | |
Anděl | 13:41 | |
Smíchovské nádraží | 13:43 | |
Radlická | 13:46 | |
Jinonice | 13:48 | |
Nové Butovice | 13:50 | |
Hůrka | 13:52 | |
Lužiny | 13:53 | |
Luka | 13:55 | |
Stodůlky | 13:56 | |
Zličín | 14:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost