trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 17:57 | |
Malý Břevnov | 17:58 | |
Obora Hvězda | 17:59 | |
Vypich | 18:01 | |
Říčanova | 18:02 | |
Břevnovský klášter | 18:03 | |
U Kaštanu | 18:04 | |
Drinopol | 18:05 | |
Marjánka | 18:06 | |
Malovanka | 18:08 | |
Pohořelec | 18:10 | |
Brusnice | 18:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost