trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 15:43 | |
Petřiny | 15:45 | |
Nádraží Veleslavín | 15:47 | |
Bořislavka | 15:49 | |
Dejvická | 15:52 | |
Hradčanská | 15:53 | |
Malostranská | 15:55 | |
Staroměstská | 15:56 | |
Můstek - A | 15:58 | |
Muzeum - A | 16:00 | |
Náměstí Míru | 16:01 | |
Jiřího z Poděbrad | 16:03 | |
Flora | 16:04 | |
Želivského | 16:06 | |
Strašnická | 16:09 | |
Skalka | 16:12 | |
Depo Hostivař | 16:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost