trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 01:37 | |
Malý Břevnov | 01:38 | |
Obora Hvězda | 01:39 | |
Vypich | 01:41 | |
Říčanova | 01:42 | |
Břevnovský klášter | 01:43 | |
U Kaštanu | 01:44 | |
Drinopol | 01:45 | |
Marjánka | 01:46 | |
Malovanka | 01:48 | |
Hládkov | 01:49 | |
Vozovna Střešovice | 01:50 | |
Prašný most | 01:52 | |
Hradčanská | 01:54 | |
Chotkovy sady | 01:55 | |
Malostranská | 01:58 | |
Malostranské náměstí | 02:00 | |
Hellichova | 02:01 | |
Újezd | 02:03 | |
Národní divadlo | 02:05 | |
Národní třída | 02:07 | |
Lazarská | 02:15 | |
Karlovo náměstí | 02:17 | |
Štěpánská | 02:19 | |
I. P. Pavlova | 02:21 | |
Náměstí Míru | 02:22 | |
Jana Masaryka | 02:24 | |
Krymská | 02:25 | |
Ruská | 02:26 | |
Vršovické náměstí | 02:28 | |
Čechovo náměstí | 02:29 | |
Koh-i-noor | 02:30 | |
Slavia | 02:32 | |
Kubánské náměstí | 02:33 | |
Průběžná | 02:36 | |
Na Hroudě | 02:38 | |
Nádraží Strašnice | 02:39 | |
Radošovická | 02:40 | |
Dubečská | 02:41 | |
Na Padesátém | 02:42 | |
Zahradní Město | 02:43 | |
Sídliště Zahradní Město | 02:44 | |
Obchodní centrum Hostivař | 02:45 | |
Na Groši | 02:46 | |
Hostivařská | 02:47 | |
Nádraží Hostivař | 03:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost