trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 10:55 | |
Skalka | 10:57 | |
Strašnická | 11:00 | |
Želivského | 11:02 | |
Flora | 11:04 | |
Jiřího z Poděbrad | 11:05 | |
Náměstí Míru | 11:07 | |
Muzeum - A | 11:09 | |
Můstek - A | 11:10 | |
Staroměstská | 11:12 | |
Malostranská | 11:13 | |
Hradčanská | 11:15 | |
Dejvická | 11:17 | |
Bořislavka | 11:20 | |
Nádraží Veleslavín | 11:22 | |
Petřiny | 11:24 | |
Nemocnice Motol | 11:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost