trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 18:40 | |
Skalka | 18:42 | |
Strašnická | 18:45 | |
Želivského | 18:47 | |
Flora | 18:49 | |
Jiřího z Poděbrad | 18:50 | |
Náměstí Míru | 18:52 | |
Muzeum - A | 18:54 | |
Můstek - A | 18:55 | |
Staroměstská | 18:57 | |
Malostranská | 18:58 | |
Hradčanská | 19:00 | |
Dejvická | 19:02 | |
Bořislavka | 19:05 | |
Nádraží Veleslavín | 19:07 | |
Petřiny | 19:09 | |
Nemocnice Motol | 19:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost