trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 18:05 | |
Petřiny | 18:08 | |
Nádraží Veleslavín | 18:10 | |
Bořislavka | 18:11 | |
Dejvická | 18:14 | |
Hradčanská | 18:16 | |
Malostranská | 18:17 | |
Staroměstská | 18:19 | |
Můstek - A | 18:20 | |
Muzeum - A | 18:22 | |
Náměstí Míru | 18:24 | |
Jiřího z Poděbrad | 18:25 | |
Flora | 18:27 | |
Želivského | 18:29 | |
Strašnická | 18:31 | |
Skalka | 18:34 | |
Depo Hostivař | 18:38 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost