trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 16:10 | |
Skalka | 16:12 | |
Strašnická | 16:15 | |
Želivského | 16:17 | |
Flora | 16:19 | |
Jiřího z Poděbrad | 16:20 | |
Náměstí Míru | 16:22 | |
Muzeum - A | 16:24 | |
Můstek - A | 16:25 | |
Staroměstská | 16:27 | |
Malostranská | 16:28 | |
Hradčanská | 16:30 | |
Dejvická | 16:32 | |
Bořislavka | 16:35 | |
Nádraží Veleslavín | 16:37 | |
Petřiny | 16:39 | |
Nemocnice Motol | 16:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost