trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Strašnice | 10:43 | |
Nad Primaskou | 10:43 | |
Strašnická | 10:44 | |
Na Hroudě | 10:46 | |
Nádraží Strašnice | 10:47 | |
Radošovická | 10:48 | |
Dubečská | 10:49 | |
Na Padesátém | 10:50 | |
Zahradní Město | 10:51 | |
Sídliště Zahradní Město | 10:52 | |
Obchodní centrum Hostivař | 10:53 | |
Na Groši | 10:54 | |
Hostivařská | 10:55 | |
Nádraží Hostivař | 11:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost