trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 08:11 | |
Petřiny | 08:13 | |
Nádraží Veleslavín | 08:15 | |
Bořislavka | 08:17 | |
Dejvická | 08:20 | |
Hradčanská | 08:21 | |
Malostranská | 08:23 | |
Staroměstská | 08:24 | |
Můstek - A | 08:26 | |
Muzeum - A | 08:27 | |
Náměstí Míru | 08:29 | |
Jiřího z Poděbrad | 08:30 | |
Flora | 08:32 | |
Želivského | 08:34 | |
Strašnická | 08:36 | |
Skalka | 08:39 | |
Depo Hostivař | 08:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost