trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 23:43 | |
Skalka | 23:46 | |
Strašnická | 23:48 | |
Želivského | 23:50 | |
Flora | 23:52 | |
Jiřího z Poděbrad | 23:53 | |
Náměstí Míru | 23:55 | |
Muzeum - A | 23:56 | |
Můstek - A | 23:58 | |
Staroměstská | 23:59 | |
Malostranská | 24:01 | |
Hradčanská | 24:02 | |
Dejvická | 24:04 | |
Bořislavka | 24:07 | |
Nádraží Veleslavín | 24:09 | |
Petřiny | 24:11 | |
Nemocnice Motol | 24:20 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost