trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 23:11 | |
Petřiny | 23:13 | |
Nádraží Veleslavín | 23:15 | |
Bořislavka | 23:17 | |
Dejvická | 23:20 | |
Hradčanská | 23:21 | |
Malostranská | 23:23 | |
Staroměstská | 23:24 | |
Můstek - A | 23:26 | |
Muzeum - A | 23:27 | |
Náměstí Míru | 23:29 | |
Jiřího z Poděbrad | 23:30 | |
Flora | 23:32 | |
Želivského | 23:34 | |
Strašnická | 23:36 | |
Skalka | 23:39 | |
Depo Hostivař | 23:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost