trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 17:40 | |
Skalka | 17:42 | |
Strašnická | 17:45 | |
Želivského | 17:47 | |
Flora | 17:49 | |
Jiřího z Poděbrad | 17:50 | |
Náměstí Míru | 17:52 | |
Muzeum - A | 17:54 | |
Můstek - A | 17:55 | |
Staroměstská | 17:57 | |
Malostranská | 17:58 | |
Hradčanská | 18:00 | |
Dejvická | 18:02 | |
Bořislavka | 18:05 | |
Nádraží Veleslavín | 18:07 | |
Petřiny | 18:09 | |
Nemocnice Motol | 18:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost