trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 17:05 | |
Petřiny | 17:08 | |
Nádraží Veleslavín | 17:10 | |
Bořislavka | 17:11 | |
Dejvická | 17:14 | |
Hradčanská | 17:16 | |
Malostranská | 17:17 | |
Staroměstská | 17:19 | |
Můstek - A | 17:20 | |
Muzeum - A | 17:22 | |
Náměstí Míru | 17:24 | |
Jiřího z Poděbrad | 17:25 | |
Flora | 17:27 | |
Želivského | 17:29 | |
Strašnická | 17:31 | |
Skalka | 17:34 | |
Depo Hostivař | 17:38 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost