trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 15:50 | |
Petřiny | 15:53 | |
Nádraží Veleslavín | 15:55 | |
Bořislavka | 15:56 | |
Dejvická | 15:59 | |
Hradčanská | 16:01 | |
Malostranská | 16:02 | |
Staroměstská | 16:04 | |
Můstek - A | 16:05 | |
Muzeum - A | 16:07 | |
Náměstí Míru | 16:09 | |
Jiřího z Poděbrad | 16:10 | |
Flora | 16:12 | |
Želivského | 16:14 | |
Strašnická | 16:16 | |
Skalka | 16:19 | |
Depo Hostivař | 16:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost