trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 09:50 | |
Petřiny | 09:53 | |
Nádraží Veleslavín | 09:54 | |
Bořislavka | 09:56 | |
Dejvická | 09:59 | |
Hradčanská | 10:00 | |
Malostranská | 10:02 | |
Staroměstská | 10:03 | |
Můstek - A | 10:05 | |
Muzeum - A | 10:07 | |
Náměstí Míru | 10:08 | |
Jiřího z Poděbrad | 10:10 | |
Flora | 10:11 | |
Želivského | 10:13 | |
Strašnická | 10:15 | |
Skalka | 10:18 | |
Depo Hostivař | 10:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost