trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 09:13 | |
Skalka | 09:16 | |
Strašnická | 09:18 | |
Želivského | 09:20 | |
Flora | 09:22 | |
Jiřího z Poděbrad | 09:23 | |
Náměstí Míru | 09:25 | |
Muzeum - A | 09:26 | |
Můstek - A | 09:28 | |
Staroměstská | 09:29 | |
Malostranská | 09:31 | |
Hradčanská | 09:32 | |
Dejvická | 09:34 | |
Bořislavka | 09:37 | |
Nádraží Veleslavín | 09:39 | |
Petřiny | 09:41 | |
Nemocnice Motol | 09:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost