trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 05:11 | |
Petřiny | 05:13 | |
Nádraží Veleslavín | 05:15 | |
Bořislavka | 05:17 | |
Dejvická | 05:20 | |
Hradčanská | 05:21 | |
Malostranská | 05:23 | |
Staroměstská | 05:24 | |
Můstek - A | 05:26 | |
Muzeum - A | 05:27 | |
Náměstí Míru | 05:29 | |
Jiřího z Poděbrad | 05:30 | |
Flora | 05:32 | |
Želivského | 05:34 | |
Strašnická | 05:36 | |
Skalka | 05:39 | |
Depo Hostivař | 05:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost