trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 12:47 | |
Skalka | 12:50 | |
Strašnická | 12:52 | |
Želivského | 12:55 | |
Flora | 12:56 | |
Jiřího z Poděbrad | 12:58 | |
Náměstí Míru | 13:00 | |
Muzeum - A | 13:01 | |
Můstek - A | 13:03 | |
Staroměstská | 13:04 | |
Malostranská | 13:06 | |
Hradčanská | 13:08 | |
Dejvická | 13:09 | |
Bořislavka | 13:12 | |
Nádraží Veleslavín | 13:14 | |
Petřiny | 13:16 | |
Nemocnice Motol | 13:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost