trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Brusnice | 22:36 | |
Prašný most | 22:38 | |
Vítězné náměstí | 22:40 | |
Dejvická | 22:42 | |
Thákurova | 22:43 | |
Hadovka | 22:44 | |
Na Pískách | 22:45 | |
Bořislavka | 22:46 | |
Sídliště Červený Vrch | 22:47 | |
Červený Vrch | 22:49 | |
Nádraží Veleslavín | 22:50 | |
Nad Džbánem | 22:51 | |
Vozovna Vokovice | 22:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost