trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 19:17 | |
Skalka | 19:20 | |
Strašnická | 19:22 | |
Želivského | 19:25 | |
Flora | 19:26 | |
Jiřího z Poděbrad | 19:28 | |
Náměstí Míru | 19:30 | |
Muzeum - A | 19:31 | |
Můstek - A | 19:33 | |
Staroměstská | 19:34 | |
Malostranská | 19:36 | |
Hradčanská | 19:38 | |
Dejvická | 19:39 | |
Bořislavka | 19:42 | |
Nádraží Veleslavín | 19:44 | |
Petřiny | 19:46 | |
Nemocnice Motol | 19:54 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost