trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 16:13 | |
Petřiny | 16:15 | |
Nádraží Veleslavín | 16:17 | |
Bořislavka | 16:19 | |
Dejvická | 16:22 | |
Hradčanská | 16:23 | |
Malostranská | 16:25 | |
Staroměstská | 16:26 | |
Můstek - A | 16:28 | |
Muzeum - A | 16:30 | |
Náměstí Míru | 16:31 | |
Jiřího z Poděbrad | 16:33 | |
Flora | 16:34 | |
Želivského | 16:36 | |
Strašnická | 16:39 | |
Skalka | 16:42 | |
Depo Hostivař | 16:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost