trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Podbaba | 17:19 | |
Zelená | 17:20 | |
Lotyšská | 17:21 | |
Vítězné náměstí | 17:22 | |
Hradčanská | 17:25 | |
Chotkovy sady | 17:27 | |
Malostranská | 17:30 | |
Staroměstská | 17:31 | |
Karlovy lázně | 17:32 | |
Národní divadlo | 17:35 | |
Národní třída | 17:37 | |
Karlovo náměstí | 17:39 | |
Moráň | 17:40 | |
Botanická zahrada | 17:41 | |
Albertov | 17:42 | |
Ostrčilovo náměstí | 17:43 | |
Svatoplukova | 17:45 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 17:46 | |
Náměstí Bratří Synků | 17:48 | |
Nuselská radnice | 17:50 | |
Palouček | 17:51 | |
Pražského povstání | 17:53 | |
Na Veselí | 17:55 | |
Vozovna Pankrác | 18:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost