trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Pankrác | 16:25 | |
Na Veselí | 16:26 | |
Pražského povstání | 16:28 | |
Palouček | 16:30 | |
Nuselská radnice | 16:31 | |
Náměstí Bratří Synků | 16:33 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 16:34 | |
Svatoplukova | 16:36 | |
Ostrčilovo náměstí | 16:37 | |
Albertov | 16:38 | |
Botanická zahrada | 16:39 | |
Karlovo náměstí | 16:41 | |
Novoměstská radnice | 16:42 | |
Národní třída | 16:44 | |
Národní divadlo | 16:45 | |
Národní divadlo | 16:46 | |
Staroměstská | 16:48 | |
Malostranská | 16:50 | |
Chotkovy sady | 16:53 | |
Hradčanská | 16:54 | |
Vítězné náměstí | 16:57 | |
Lotyšská | 16:59 | |
Zelená | 17:01 | |
Nádraží Podbaba | 17:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost