trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Podbaba | 15:04 | |
Zelená | 15:05 | |
Lotyšská | 15:06 | |
Vítězné náměstí | 15:07 | |
Hradčanská | 15:10 | |
Chotkovy sady | 15:12 | |
Malostranská | 15:15 | |
Staroměstská | 15:16 | |
Karlovy lázně | 15:17 | |
Národní divadlo | 15:20 | |
Národní třída | 15:22 | |
Karlovo náměstí | 15:24 | |
Moráň | 15:25 | |
Botanická zahrada | 15:26 | |
Albertov | 15:27 | |
Ostrčilovo náměstí | 15:28 | |
Svatoplukova | 15:30 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 15:31 | |
Náměstí Bratří Synků | 15:33 | |
Nuselská radnice | 15:35 | |
Palouček | 15:36 | |
Pražského povstání | 15:38 | |
Na Veselí | 15:40 | |
Vozovna Pankrác | 16:04 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost