trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Podbaba | 05:22 | |
Zelená | 05:23 | |
Lotyšská | 05:24 | |
Vítězné náměstí | 05:25 | |
Hradčanská | 05:28 | |
Chotkovy sady | 05:29 | |
Malostranská | 05:32 | |
Staroměstská | 05:33 | |
Karlovy lázně | 05:34 | |
Národní divadlo | 05:36 | |
Národní třída | 05:38 | |
Karlovo náměstí | 05:40 | |
Moráň | 05:41 | |
Botanická zahrada | 05:42 | |
Albertov | 05:43 | |
Ostrčilovo náměstí | 05:44 | |
Svatoplukova | 05:46 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 05:47 | |
Náměstí Bratří Synků | 05:49 | |
Nuselská radnice | 05:51 | |
Palouček | 05:52 | |
Pražského povstání | 05:54 | |
Na Veselí | 05:56 | |
Vozovna Pankrác | 06:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost