trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 08:01 | |
Petřiny | 08:03 | |
Nádraží Veleslavín | 08:05 | |
Bořislavka | 08:07 | |
Dejvická | 08:10 | |
Hradčanská | 08:11 | |
Malostranská | 08:13 | |
Staroměstská | 08:14 | |
Můstek - A | 08:16 | |
Muzeum - A | 08:17 | |
Náměstí Míru | 08:19 | |
Jiřího z Poděbrad | 08:20 | |
Flora | 08:22 | |
Želivského | 08:24 | |
Strašnická | 08:26 | |
Skalka | 08:29 | |
Depo Hostivař | 08:31 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost