trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Pankrác | 15:55 | |
Na Veselí | 15:56 | |
Pražského povstání | 15:58 | |
Palouček | 16:00 | |
Nuselská radnice | 16:01 | |
Náměstí Bratří Synků | 16:03 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 16:04 | |
Svatoplukova | 16:06 | |
Ostrčilovo náměstí | 16:07 | |
Albertov | 16:08 | |
Botanická zahrada | 16:09 | |
Karlovo náměstí | 16:11 | |
Novoměstská radnice | 16:12 | |
Národní třída | 16:14 | |
Národní divadlo | 16:15 | |
Národní divadlo | 16:16 | |
Staroměstská | 16:18 | |
Malostranská | 16:20 | |
Chotkovy sady | 16:23 | |
Hradčanská | 16:24 | |
Vítězné náměstí | 16:27 | |
Lotyšská | 16:29 | |
Zelená | 16:31 | |
Nádraží Podbaba | 16:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost