trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Pankrác | 13:55 | |
Na Veselí | 13:56 | |
Pražského povstání | 13:58 | |
Palouček | 14:00 | |
Nuselská radnice | 14:01 | |
Náměstí Bratří Synků | 14:03 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 14:04 | |
Svatoplukova | 14:06 | |
Ostrčilovo náměstí | 14:07 | |
Albertov | 14:08 | |
Botanická zahrada | 14:09 | |
Karlovo náměstí | 14:11 | |
Novoměstská radnice | 14:12 | |
Národní třída | 14:14 | |
Národní divadlo | 14:15 | |
Národní divadlo | 14:16 | |
Staroměstská | 14:18 | |
Malostranská | 14:20 | |
Chotkovy sady | 14:23 | |
Hradčanská | 14:24 | |
Vítězné náměstí | 14:27 | |
Lotyšská | 14:29 | |
Zelená | 14:31 | |
Nádraží Podbaba | 14:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost