trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Podbaba | 08:42 | |
Zelená | 08:43 | |
Lotyšská | 08:44 | |
Vítězné náměstí | 08:45 | |
Hradčanská | 08:48 | |
Chotkovy sady | 08:49 | |
Malostranská | 08:52 | |
Staroměstská | 08:53 | |
Karlovy lázně | 08:54 | |
Národní divadlo | 08:56 | |
Národní třída | 08:58 | |
Karlovo náměstí | 09:00 | |
Moráň | 09:01 | |
Botanická zahrada | 09:02 | |
Albertov | 09:03 | |
Ostrčilovo náměstí | 09:04 | |
Svatoplukova | 09:06 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 09:07 | |
Náměstí Bratří Synků | 09:09 | |
Nuselská radnice | 09:11 | |
Palouček | 09:12 | |
Pražského povstání | 09:14 | |
Na Veselí | 09:16 | |
Vozovna Pankrác | 09:49 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost