trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Levského | 14:30 | |
Sídliště Modřany | 14:30 | |
Modřanská rokle | 14:31 | |
U Libušského potoka | 14:32 | |
Poliklinika Modřany | 14:33 | |
Čechova čtvrť | 14:34 | |
Nádraží Modřany | 14:36 | |
Modřanská škola | 14:37 | |
Belárie | 14:38 | |
Černý kůň | 14:39 | |
Nádraží Braník | 14:41 | |
Pobřežní cesta | 14:42 | |
Přístaviště | 14:43 | |
Dvorce | 14:45 | |
Kublov | 14:47 | |
Podolská vodárna | 14:49 | |
Výtoň | 14:51 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 14:52 | |
Jiráskovo náměstí | 14:54 | |
Národní divadlo | 14:57 | |
Staroměstská | 14:59 | |
Právnická fakulta | 15:00 | |
Čechův most | 15:02 | |
Strossmayerovo náměstí | 15:05 | |
Veletržní palác | 15:06 | |
Výstaviště Holešovice | 15:08 | |
Nádraží Holešovice | 15:10 | |
Trojská | 15:12 | |
Nad Trojou | 15:13 | |
Hercovka | 15:14 | |
Ke Stírce | 15:16 | |
Kobylisy | 15:17 | |
Březiněveská | 15:18 | |
Líbeznická | 15:19 | |
Vozovna Kobylisy | 15:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost