trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Levského | 11:30 | |
Sídliště Modřany | 11:30 | |
Modřanská rokle | 11:31 | |
U Libušského potoka | 11:32 | |
Poliklinika Modřany | 11:33 | |
Čechova čtvrť | 11:34 | |
Nádraží Modřany | 11:36 | |
Modřanská škola | 11:37 | |
Belárie | 11:38 | |
Černý kůň | 11:39 | |
Nádraží Braník | 11:41 | |
Pobřežní cesta | 11:42 | |
Přístaviště | 11:43 | |
Dvorce | 11:45 | |
Kublov | 11:47 | |
Podolská vodárna | 11:49 | |
Výtoň | 11:51 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 11:52 | |
Jiráskovo náměstí | 11:54 | |
Národní divadlo | 11:57 | |
Staroměstská | 11:59 | |
Právnická fakulta | 12:00 | |
Čechův most | 12:02 | |
Strossmayerovo náměstí | 12:05 | |
Veletržní palác | 12:06 | |
Výstaviště Holešovice | 12:08 | |
Nádraží Holešovice | 12:10 | |
Trojská | 12:12 | |
Nad Trojou | 12:13 | |
Hercovka | 12:14 | |
Ke Stírce | 12:16 | |
Kobylisy | 12:17 | |
Březiněveská | 12:18 | |
Líbeznická | 12:19 | |
Vozovna Kobylisy | 12:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost